Головна » 2016 » Квітень » 18 » English Language Retreat/ Go Global Initiative
09:46
English Language Retreat/ Go Global Initiative

15 квітня 2016 року на базі факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені М. Гоголя у рамках реалізації проекту «English Language Retreat/ Go Global Initiative» відбувся семінар «Мовні табори: набутий досвід та подальші перспективи».

За словами організатора даного заходу, декана факультету іноземних мов, Тезікової Світлани Володимирівни, метою семінару стало надання методичної допомоги педагогам у плануванні та проведенні мовних таборів у Чернігівській області.

У роботі даного семінару взяли участь методист Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради Литвин Катерина Андріївна та вчитель англійської мови Кияшко Марина Олександрівна.

У ході роботи семінару учасникам були репрезентовані проектні заходи, організовано обмін досвідом на ниві проведення літніх мовних таборів та започатковано конкурсний відбір претендентів на участь у тренінгах 18.05.2016–22.05.2016 щодо організації та проведення літніх мовних шкіл. Чернігівський педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді подав заявку на участь у даних тренінгах.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1671 | Додав: tkachenko | Теги: семінар, тренінг, Англійська мова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar