Головна » 2015 » Листопад » 12 » Енергозбереження як засіб покращення майбутнього Чернігова: міф чи реальність
21:38
Енергозбереження як засіб покращення майбутнього Чернігова: міф чи реальність

11 листопада у День енергозбереження такий тренінг-диспут відбувся в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї. Основним меседжем зустрічі стала відповідь на проблемне запитання «Чи покращить енергозбереження майбутнє». Дискусія «Енергозбереження для кращого майбутнього» була організована самим ліцеєм за участі Громадянської мережі ОПОРА у рамках Тижня енергоефективності, що проходить у навчальному закладі з 9 по 14 листопада.

Модератором інтерактивної дискусії була місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Учні ліцею дізналися про основні методи енергозбереження та мали змогу зробити власні висновки з приводу дієвості вищенаведених методів.

Варто відмітити, що в рамках тижня ліцеїсти розпочали акцію зі збору використаних батарейок, проводять інформхвилинки по ліцейному радіо, беруть участь у конкурсі постерів «Бережи Enerdgy».Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 381 | Додав: tkachenko | Теги: диспут, тренінг, акція, енергозбереження | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar