Головна » 2016 » Вересень » 30 » Екскурсія вихідного дня
13:55
Екскурсія вихідного дня

Вiдбринiло лiто спекотними днями, i до нас завiтала чарiвниця осiнь. Дерева змiнюють своï зеленi шати на золотi, сонце привiтно всмiхається з неба, а по вулицях Чернiгова чується смiх. Належить вiн нашим лiцеïстам, якi бадьоро крокують на екскурсiю у рамках проекту «Чернігів – рідне місто моє».

25 вересня першокурсники разом з вихователями та представниками батьків вiдвiдали першу екскурсію, яка носила назву «Вал – Дитинець міста». Ця подорож була довгоочікувана, адже з цього навчального року у ліцеї новий керівник екскурсій – Ервін Міден, який мав неабиякий успіх як гід, що вів на Валу містичні вечірні екскурсіі "з монахом-привидом", організовані "Майстернею гарного відпочинку" у рамках відкриття нового туристичного сезону в Чернігові 16-17 квітня. Він вiдкрив лiцеïстам незнанi досi факти i подарував вiдмiнний настрiй. Ми побували бiля давніх пам’яток архiтектури: Борисо-Глiбського собору та Катерининськоï церкви. Вони справили на нас глибоке враження. Пiсля захоплюючоï подорожi учнi жваво дiлилися побаченим i почутим. Ця екскурсiя не тiльки принесла нам багато позитиву, а й розширила наш кругозiр.

Анна Неїжсал, «ШТРИХ»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 390 | Додав: tkachenko | Теги: історія, екскурсія, Місто, Чернігів, подорож | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar