Головна » 2017 » Листопад » 17 » Екскурсія до Державного архіву Чернігівської області
20:06
Екскурсія до Державного архіву Чернігівської області

6 жовтня учні І курсу гуманітарного профілю ЧОПЛ отримали незабутні враження і неймовірні емоції від чудової екскурсії до Державного архіву Чернігівської області. Причиною цьому було 100-річчя видання ІІІ універсалу. Поглиблення знань з історії України, насолода прекрасною атмосферою царства документів та свідчень – усе це назавжди залишиться в пам'яті ліцеїстів. Разом з куратором Наталією Василівною Сидоренко юні гуманітарії слухали захопливу лекцію від працівників архіву. Вона включала описи життя фундаторів української історії: Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюри, а також розкриття подробиць створення української держави і її діяльності. Учні та учениці мали змогу відчути себе юними Грушевськими під знайомства з оригіналами документів-свідчень про найважливіші події з історії України. Вони зацікавлено задавали працівникам архіву свої запитання, на які отримали чіткі відповіді.

Варто відмітити також, що Чернігівський архів чекає у своєму приміщенні всіх бажаючих займатись науковою діяльністю (а ліцеїсти завжди впевнено крокують вперед разом з наукою!). Тож кожен учень Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді не має забувати відвідувати разом зі своїми науковими керівниками місцеву скарбницю історії України – Чернігівський архів!

Трейтяк Ольга
Інформаційний центр ліцею «ШТРИХ»
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 294 | Додав: tkachenko | Теги: Держава, історія, екскурсія, архів, подорож | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar