Головна » 2012 » Червень » 27 » Еколого-краєзнавча практика - 2012
20:12
Еколого-краєзнавча практика - 2012
Традиція, якою горді всі ліцеїсти природничого профілю – це екологічна практика. Вона проводиться по закінченню першого року навчання у ліцеї на території агробіостанції в урочищі «Ялівщина».

Саме екологічна практика є найбільшою мотивацією до пізнання та вивчення світу природи, найкращим засобом екологічного виховання та навчання ліцеїстів, формування їх практичних вмінь та навичок, найдієвішим методом застосування отриманих знань. І це не дивно, адже витонченість і краса самої природи, в якій перебувають ліцеїсти протягом екологічної практики, надають їм позитивного емоційного стану, що підсилює потребу і прагнення ліцеїстів до набуття нових знань.

Екологічна практика дає можливість дітям побачити результати своєї діяльності в природі, відчути єдність та невід’ємність зв’язку людини з природою, самостійно прийти до висновку збереження природного середовища та особистої активної позиції в природоохоронній діяльності. А ще – це екологічна школа людської душі, дружби, взаєморозуміння і єднання класного колективу.

Неможливо описати всі яскраві моменти екологічної практики, але їх можна побачити на наших фото.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 879 | Додав: tkachenko | Теги: агробіостанція, літня практика, практика, еколого-краєзнавча практика | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar