Головна » 2014 » Березень » 11 » Екологічний календар
11:17
Екологічний календар

Сьогодні в усьому світі все більше уваги приділяється питанням збереження унікальної природи Землі. Із приходом весни все більше починає активізуватися екологічний рух в Україні. Запропонований календар екологічних дат і природоохоронних акцій має на меті привернути увагу громадськості, і в першу чергу молоді, на тривожний стан довкілля та різноманітні аспекти його збереження на планеті і в Україні зокрема.

Ліцей позиціонує себе як Еко школа, розуміючи поняття про екологію як екологію освітнього середовища, екологію свідомості, екологію душі. Діяльність ліцею спрямована на зміну соціальних цінностей учасників навчально-виховного процесу – від культури споживання до культури гармонійної взаємодії зі світом.

Інформування громадськості про природоохоронні заходи та соціальнозначимі дати екологічного спрямування, сезонні акції екологічних організацій спонукає до роздумів над проблемами охорони навколишнього середовища.

Інформація, розміщена на сторінках „Екологічного календаря", може бути використана при організації книжкових виставок та проведенні масових заходів. Адресується всім, кому небайдужі проблеми екологічного стану планети і свого регіону.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 816 | Додав: tkachenko | Теги: Екологія, еко школа, планета, календар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar