Головна » 2012 » Грудень » 10 » Екологічна науково-практична конференція «Вивчати, щоб зберегти - 2012»
19:22
Екологічна науково-практична конференція «Вивчати, щоб зберегти - 2012»

Щорічно учні природничого класу пишаються тим, що саме їм, а не іншому профілю, випадає нагода представити свої наукові роботи широкому загалу. Так і цього річ гучною подією промайнула 18-та екологічна науково-практична конференція «Вивчати, щоб зберегти».

Екологічна конференція 2012 року відрізняється від всіх попередніх, тим, що саме на ній було присутньо багато гостей, а саме: учні Русанівського ліцею міста Києва з якими ліцеїсти подружились під час літньої екологічної практики та учні Щорського вищого професійного ліцею лісового господарства. І що не менш важливо - директори загальноосвітніх шкіл Чернігівської області.

Ми дуже хвилювалися, виступаючи перед такою великою публікою, але це хвилювання зовсім не завадило юним природолюбам виступати на вищому рівні зі своїми науковими роботами.

Конференція пройшла вдало, ми гідно презентували наші роботи, адже підготовка до конференції розпочалась ще влітку на еколого-краєзнавчій практиці де ми започаткували досліди наших наукових робіт. В цьому нам допомагали наші керівники: Потоцька С.О., Кирієнко С.В., Мехед О.Б. та куратор нашого класу Лазаренко Н.В.. Цінним для нас було отримати книжки з матеріалами наших досліджень, які урочисто вручив нам Карпенко Ю.О.. На цій конференції ми отримали багато досвіду, позитивних вражень та незабутніх емоції.

Ліцеїстки ІІ природничого
Салівон М., Силенок С.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 698 | Додав: tkachenko | Теги: абс, агробіостанція, наука, Ялівщина, еколого-краєзнавча практика, конференція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 tkachenko • 19:55, 11.12.2012
"ми гідно презентували наші роботи" - а ліцеїсти ІІ природничого інакше і не можуть...Так тримати!!!
avatar