Головна » 2016 » Лютий » 9 » EdCamp Ukraine
17:04
EdCamp Ukraine

Сьогодні освітян можна розділити на дві категорії: ті, що завжди скаржаться та завжди звинувачують нашу систему освіти, мовляв, від нас нічого не залежить і змінити систему нам не під силу; та тих, які вже давно зрозуміли - якщо хочеш змін, починай з себе і не чекай, коли вони настануть.

Міжнародний рух EdCamp, який минулого року стартував в Україні, зібрав разом едукаторів, вчителів, експертів та експерток, які розбудовують спільноту відповідального вчительства у нашій країні.

Ми раді бути частиною цього руху і поширювати його у нашому регіоні.

Після участі представників ліцею у першій (не)конференції у Харкові, ми нещодавно повернулися з Одеси, де пройшов регіональний міні EdCamp.

Ми закликаємо та запрошуємо усіх охочих долучитися до змін в освіті. Детально про рух ви можете прочитати за посиланням Edcamp.org.ua

Ще одна цікава новина! Тепер кожен із нас може стати частиною цього руху та допомогти зібрати кошти на проведення 2 (не)конференції у Харкові у квітні 2016. Це неабияка подія для України!

Платформа Спільнокошт https://biggggidea.com/project/edcamp-ukraine-2016/

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 426 | Додав: tkachenko | Теги: міжнародний рух, EdCamp, (не)конференція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar