Головна » 2016 » Червень » 8 » Eco-Friendly Community
08:04
Eco-Friendly Community

7 червня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї стартувала Міжнародна літня мовна школа «Eco-Friendly Community». Її учасниками, окрім ліцеїстів, стали друзі та партнери ЧОПЛ – учні Русанівського ліцею та викладачі й студенти Англія Раскін Університету – саме ці три колективи забезпечуватимуть творчу, навчально-пошукову, волонтерську діяльність мовної школи протягом 10 днів.

Основними напрямками роботи кемпу є інтелектуальний, креативний розвиток учнів, здобуття необхідних мовних навичок, удосконалення своєї розмовної мови, непомітне подолання мовного бар'єру через неформальне спілкування з волонтерами Раскін університету та мотивація для подальшого удосконалення англійської.

У перший день мовної школи учасники мали змогу презентувати свої творчі групи через усвідомлення екологічного ставлення до себе, до оточуючих людей, суспільства в цілому та навколишнього світу. Також відбулося знайомство з представниками Раскін Університету за допомогою пікніка «Communicative», який пройшов на агробіостанції ліцею. Перші враження ліцеїстів від спілкування з іноземцями є надзвичайно позитивні – учні готові спілкуватися, спільно працювати та створювати екологічний світ навколо себе.

Нагадаємо, що у ліцеї розроблений і впроваджується авторський комплексний педагогічний проект «Екосвіт», спрямований на підвищення екологічної культури учнів, глибоке опанування ними екологічних знань, формування в них екологічного мислення, свідомості, культури. Із метою глибшого впровадження цілей проекту «Екосвіт» у 2016 році проводяться три літні школи:

  • Фізична «Школа під зорями»;
  • Літня мовна школа «Eco-Friendly Community»;
  • Літня екологічна школа.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 472 | Додав: tkachenko | Теги: Екосвіт, Екологія, Eco-Friendly Community | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar