Головна » 2012 » Червень » 11 » «Друзья, сябры, друзі — разам»
11:49
«Друзья, сябры, друзі — разам»
Білоруси, росіяни та українці зібралися на кордоні трьох держав. Міжнародне свято «Друзья, сябры, друзі — разам» пройшло біля монумента Дружби на кордоні Росії, Білорусі та України. На 13-й за рахунком захід приїхало близько тисячі учасників. Серед них - переможці олімпіад і творчих конкурсів, активісти громадського життя, а також представники влади, керівники освітньої галузі регіонів.
Прологом для дводенного спілкування молоді і дорослих стали мітинг і видовищне театралізоване дійство біля монумента, після чого гості відправилися в дитячий санаторій «Лесные дали», де для юних учасників свята організували вогнище дружби, творчі конкурси, спортивні турніри.
Другий день був не менш насиченим. Юнаки та дівчата побували в Гомелі, відвідали перлину обласного центру - міський парк і палац Рум’янцевих-Паскевичей, а також Музей військової слави.
Завершилося ж дружнє спілкування походом у Гомельський державний цирк, куди на гастролі приїхав Московський цирк ім. Юрія Нікуліна. Гості гомельчан, а саме Гомельщина в цьому році була організатором зустрічі, відзначили чудову організацію всіх заходів. На цій високій ноті й відбулася передача символічної естафети організаторів свята дружби від Гомельської - Чернігівській області.
На цьому святі наш заклад представляли три ліцеїсти: Баран Іван, Копа Вікторія, Хоминська Вікторія. Про їхнє перебування там ви можете дізнатися з невеличкого фотозвіту:
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 964 | Додав: tkachenko | Теги: палац Рум’янцевих-Паскевичей, Музей військової слави, свято, Білорусь, друзі, Московський цирк ім. Юрія Нікуліна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar