Головна » Останні новини / Події» Мудрість в пізнанні нового
09:20
Мудрість в пізнанні нового

Вчора стартував другий день повного занурення ліцеїстів у дивовижний світ таємниць флори і фауни, що по всіх усюдах оточує нас. Ранок хранителів розпочався з драйвової руханки та цікавих і деколи смішних побажань гарного дня одне одному.

Продовженням бурхливого дня стала прогулянка кам'яними джунглями міста та похід до англійськомовної школи PRIVATE LANGUAGE SCHOOL, яку створили випускниці ліцею Черевко Інна та Черевко Наталя. Форми навчання нас дуже зацікавили, вразили та ще більше надихнули на вивчення англійської мови. Далі невпинний ритм літньої школи привів нас на концерт Олени Іванової та Віктора Райського. Захід виявився дуже душевним, а пісні надихнули на роздуми. Фінальним акордом стала пізнавальна лекція про походження слів і релаксація у вигляді заняття йогою. Кінець дня виявився дуже легким, розслабляючим, ліцеїсти змогли спробувати на собі ефект медитацій та зробити ще один крок до створення власного Дерева Вдячності.

 

 

 

 

 

 

 

Вже за традицією ми дякували одне одному та вчителям за проведений час разом і це вже почало давати свої плоди- з кожною подякою все більше проростає наше перше Дерево Вдячності.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 197 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar