Головна » 2011 » Травень » 16 » Дослідження і досягнення натуралістів Ліцею
12:01
Дослідження і досягнення натуралістів Ліцею
Ліцеїст ІІ курсу природничого профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради В’ячеслав ЛИСАНСЬКИЙ доповідав про результати дослідження на ліцейній агробіостанції «Біодинамічне землеробство як система вирощування екологічно чистої продукції» і не будь-кому, а Президенту України В. Ф. Януковичу, Міністру освіти і науки, молоді та спорту Д.В. Табачнику, керівникам управлінь освіти та науки всіх областей України та іншим учасникам першої Всеукраїнської виставки-звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів». Таке поважне зібрання вперше відбулося 24 лютого цього року в Київському міському Палаці дітей та юнацтва в рамках державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року і передбачало ознайомлення з кращими творчими та винахідницькими доробками лауреатів і переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

Шлях В’ячеслава до цього заходу видався хоча й тернистим, зате творчим, а тому результат – закономірним. У жовтні минулого року він та Ольга САМОНЕНКО, ліцеїстка ІІ курсу природничого профілю під керівництвом учителя біології С.О. Потоцької успішно взяли участь у обласній виставці «Турбота юних», що проходила з метою підвищення ефективності роботи на навчально-дослідницьких земельних ділянках, а також з нагоди десятиріччя Закону України «Про позашкільну освіту» та 85-річчя юнацького руху України. Слава презентував вже зазначене вище дослідження, а Оля підготувала «Екскурсійний маршрут екологічної стежки територією агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради».

Завдяки їм наш ліцей посів перше місце, а дослідницька робота В’ячеслава була рекомендована для участі у Всеукраїнській виставці «Турбота юних тобі, Україно» у рамках Всеукраїнського зльоту юних натуралістів. З нею мали можливість ознайомитись численні гості, серед яких були і Голова Верховної Ради України В.М. Литвин та перший заступник Міністра освіти і науки України Б.М. Жебровський. Результатом участі В’ячеслава Лисанського у виставці стала грамота Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді за високий рівень виконання дослідницької і практичної роботи в галузі сільського господарства.

Ліцей пишається своїми ліцеїстами, щиро бажає їм творчої наснаги та нових звершень. Ми глибоко переконані, що головні їхні досягнення ще попереду.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 903 | Додав: Майшев | Теги: агробіостанція, досягенння, В’ячеслав ЛИСАНСЬКИЙ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar