Головна » 2017 » Жовтень » 1 » Дорогий друже! Все в твоїх руках!
16:49
Дорогий друже! Все в твоїх руках!

За умов старанності, цілеспрямованості, наполегливості, працелюбства в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї учні мають змогу розкрити всі таланти і обдарування своєї унікальної особистості, досягти значних висот у пізнанні і особистісному становленні. Учителі завжди поруч та готові допомогти у всіх світлих прагненнях своїх учнів, щиро порадіти успіхам і підтримати їх словом і дією. Ліцейна СТИПЕНДІЯ ВИЗНАННЯ – один із проявів учительської турботи про ліцеїстів та ліцеїсток. Нагадаємо, що претендентами на призначення стипендії є учні І-ІІ курсів (10-11 клас) Обласного педагогічного ліцею, які мають високий рівень досягнень (середній бал не нижче 8, з профільних предметів - не нижче 10) та позитивну динаміку навчання.

У цьому навчальному році стипендіатками стипендії визнання стали три учениці другого курсу – Неїжсал Анна (ІІ біолого-хімічний), Ткаченко Альона (ІІ біолого-хімічний) та Іваненко Марія (ІІ фізико-математичний). Така кількість стипендіаток стала можливою, завдячуючи ініціативі наших випускників. Уже другий рік поспіль подвоює стипендію (а в цьому році з’явилася можливість дати стипендію трьом ученицям) випускник ліцею 2011 року Іван Лапа, екс-голова парламенту ліцею, наразі – активна, творча людина та підприємець. Чекаємо ще на одну стипендію від сестер Черевко (Приватна школа англійської мови) – її отримає учень чи учениця ліцею, котрі проявляють неабияке бажання до вивчення англійської мови.

Школа славна не кількістю, а славою своїх учнів. Наші учні та випускники доводять – нам є ким пишатися!


Неїжсал Анна (ІІ біолого-хімічний)


Ткаченко Альона (ІІ біолого-хімічний)


Іваненко Марія (ІІ фізико-математичний)
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 325 | Додав: tkachenko | Теги: навчання, визнання, стипендія, Випускники, знання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar