Головна » 2019 » Жовтень » 24 » DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу
16:36
DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу

Із 21 до 25 жовтня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу. Учні й учениці протягом тижня обговорювали, що таке документальне кіно, на чому воно будується, як його дивитись і обговорювати. Дізналися, що таке булінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка, а також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що таким дітям також потрібна допомога.

Основа тижня – це дві документальні стрічки: для учнів старших класів фільм «Булер» американського режисера Лі Гірша, а для учнів середньої ланки – «Джованні та балет на воді» режисерки з Нідерландів Астрід Буссінк.

Перегляд документального фільму "Булер" показав учнівству та вчительству приголомшливу статистику булінгу в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей. Задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і відображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, дав поштовх замислитися над недостатньою реакцією на агресію під час освітнього процесу.

Батьки відіграють ключову роль у підтримці своїх дітей, відстоюючи модель поведінки діяча, а не спостерігача, навчають і дають приклад емпатії у сім’ї. Саме тому тиждень закінчився батьківськими зборами "Підсумки адаптаційного періоду та перспективи росту першокурсників".

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 32 | Додав: tkachenko | Теги: Булінг, дружба, фільм, поведінка, повага | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar