Головна » 2015 » Листопад » 24 » Доброта за мужніми плечима
17:25
Доброта за мужніми плечима
До Дня захисника України у Чернігові проходив конкурс дитячого патріотичного малюнку. У ньому взяли участь більше двохсота дітей міста та області. Мета заходу – духовна підтримка військовослужбовців, виховання у молоді почуття патріотизму, підсилення взаємних зв’язків між військовими формуваннями та громадою.

Дитячі малюнки, як зазначають організатори, будуть розміщені у меморіальному музеї-архіві в електронному вигляді, та у соціальних мережах для загального користування. Також планують виготовити листівки з патріотичними малюнками та вручити їх військовослужбовцям, у тому числі у зоні АТО.

Нагородження переможців відбулося у п’ятницю, 20 листопада у культурно-мистецькому центрі "Інтермеццо". Ліцеїстка ІІ-го курсу фізико-математичного профілю Вікторія Гець зайняла друге місце у 3-ій віковій категорії (14-17 років) у номінації "Моє уявлення про захисника України" з малюнком під назвою "Доброта за мужніми плечима". Вітаємо!!!

Ірина Дорошенко, «ШТРИХ»
Фото автора


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 438 | Додав: tkachenko | Теги: Україна, малюнки, листівки, акція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar