Головна » 2016 » Червень » 6 » Доброчинні акції
19:42
Доброчинні акції

3 і 5 червня під час літньої фізичної школи учні 10 класу фізико-математичного профілю узяли участь у доброчинних акціях: «Планета Дитинства» та «Екологічна акція в Ялівщині».

Наразі ми хочемо поділитись своїми щирими емоціями, які переповнювали нас після заходів.

В акції «Планета Дитинства» для маленьких учнів школи-інтернат ім. Ю. Коцюбинського» брали участь Шульга Наталія, Оліфіренко Роман, Очковська Юлія, Чудновець Карина, Ребенок Анастасія, Коломієць Ангеліна, Зубок Діана, Шаповалов Роман. Ми приїхали до дітей 4-5 класів з інтерактивною виставою «Вінні-Пух і його друзі». Маленькі учасники цього театралізованого дійства були в захваті.

Особливо їм сподобався Вінні-Пух (Оліфіренко Роман), який підкорив їх своєю добротою і щирою посмішкою, яка не зникала з його обличчя протягом усього дня. Наприкінці ми потішили дітей солодкими подарунками. Усі, хто брав участь, залишилися дуже щасливими, їх переповнювали справжні емоції!!!

«Екологічна акція в Ялівщині», у якій узяли участь 5 учнів (Омелечко Наталія, Бондаренко Владислав, Мироненко Максим, Буряк Артем, Оліфіренко Роман). Їхнім завданням було зробити чистою та доглянутою територію біля річки Стрижень. Усі учні старанно працювали й докладали максимум зусиль, потім учасники цієї акції отримали подарунки – футболку з написом «Чиста країна залежить від тебе». Вони заохочували всіх жителів міста долучатися до їхньої акції, у результаті декілька чернігівців зацікавились і приєдналися до учасників. Усе залежить від нас самих. Якщо ми хочемо жити в чистій та щасливій країні, то повинні щось робити для цього.

Омелечко Яна,
Очковська ЮліяКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 351 | Додав: tkachenko | Теги: Екологія, ДОБРО, діти, акція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar