Головна » 2021 » Січень » 30 » Добрі вчинки роблять нас щасливішими
18:56
Добрі вчинки роблять нас щасливішими

Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими, кажуть вчені. Саме в цьому переконані волонтери й волонтерки ЧОПЛ, і тому продовжують підтримувати тих, хто поруч.

Уже вкотре ініціативна група учнівства відвідала Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин", Чернігів. Вони передали сухий корм для собачок, до збору якого долучилася уся ліцейна родина.

Але найцікавішим, звісно, для всіх було спілкування з директоркою центру - пані Тетяною, яка знає життєві історії усіх утриманців. І вони вражають! Своєю жорстокістю, байдужістю, безвідповідальністю стосовно цих тварин попередніх господарів. Але більше - добротою й чуйністю, любов'ю й піклуванням тих, хто опікується ними зараз! І ми безмежно вдячні за це!

А ми не втомлюємося повторювати, що робити добрі справи легко, коли поруч добрі люди! Волонтерський центр ліцею підтримала Валентина Хуторненко @Valentina Khutornenko, бабуся учениці ліцею Катерини Хуторненко. Ми вдячні за трансфер учнівства до центру та медичні маски, які, ми впевнені, допоможуть багатьом у боротьбі з коронавірусом.

Марафон добрих справ триває! Це так просто - допомагати тим, хто цього потребує! Не вірите? Спробуйте! Вам точно сподобається.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 30 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar