Головна » Актуально / Офіційно» До уваги випускників ліцею!
10:12
До уваги випускників ліцею!

Через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогів, залучених до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, тестування в Києві та Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня.

Незалежно від того, коли саме учасники проходитимуть оцінювання, для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома.

Учасники з Києва та Чернігівської області, для яких тестування буде перенесено на 24 квітня, зможуть унести свої відповіді на той тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання).

Щоб такі учасники якомога повніше ознайомились із іншими тестами пробного ЗНО, з 10 до 28 квітня в їхніх особистих кабінетах буде розміщено «бонусні тести», які можна буде пройти вдома і внести результати в спеціальний сервіс 10-28 квітня.

Тобто якщо учасник зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього предмета 24 квітня й унесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня. Але вже 10 квітня може ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня зможе вносити свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Категорія: Актуально / Офіційно | Переглядів: 25 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar