Головна » Останні новини / Події» До джерел духовності!
09:23
До джерел духовності!

У Чистий четвер ліцей традиційно проводить заходи, спрямовані на розвиток інтересу до книги. Дата 29 квітня 2021 року не стала винятком. Близько 60 учасників ліцейної родини взяли участь в онлайн-конференції, присвяченій художній літературі в житті сучасних підлітків. Понад 20 спікерів підготували розповіді та презентації про книги, які справили найбільше враження і які варто порекомендувати до прочитання.

https://youtu.be/BP1clul3wGU

У заході взяли участь не тільки ліцеїсти, а й викладачі, адміністрація ЧОПЛ, батьки учнів. Зокрема, свій список до прочитання представила Мальована Алла Миколаївна - заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, мама ліцеїста Івана Мальованого.

Коло тем, авторів, географія походження книг, які рекомендували діти, вражає своїм різноманіттям та дає підстави пишатися якістю добраної літератури, а підрахунок, який ми провели під час заходу, указав, що найбільше молодь читає письменників з України, Британії та Німеччини.

Зі списком, який ми склали в підсумку конференції, можете ознайомитися в прикріпленому файлі.

Приємного читання!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 25 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar