Головна » 2017 » Вересень » 12 » Дивіться хто до нас прийшов
21:09
Дивіться хто до нас прийшов

Справжнє свято під назвою «Дивіться хто до нас прийшов» відбулося 9 вересня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї. Воно стало яскравою та довгоочікуваною подією початку навчального року. Адже першокурсники змогли презентувати свої наукові, спортивні, навчальні, творчі досягнення за допомогою виставок та екскурсій ними. А свої оригінальність, винахідливість, талант продемонстрували під час представлення «Будьмо знайомі».

Вітальня І фізико-математичного здивувала всіх своєю гостинністю. Медом із домашньої пасіки усіх частувала родина Анастасії Сиводід, козацьким танцем зустрічав Денис Василенко. А Жарий Іван серед усіх своїх захоплень (різні бойові мистецтва, спів, програмування, декламування, вироби з деревини і металу) не може виділити найголовніших, адже вважає, що усі вони дозволяють юнакові рухатися вперед, постійно розвиватися, вдосконалювати себе. І це далеко не всі яскраві постаті фізмату, адже всі 29-ро – переможці наукових чи творчих конкурсів, їхні портфоліо майоріють грамотами та сертифікатами різного ґатунку.

Спектр інтересів учнів першого гуманітарного теж різноманітний. Майже всі вони – переможці олімпіад різних рівнів та учнівських конкурсів. Але поряд з тим встигають займатися безліччю видів прикладного мистецтва. Анастасія Комісаренко моделює одяг та малює портрети, Максим Кантур захоплюється історією Київської Русі та розказує гуморески. Волонтерка Вікторія Кожем’яко прицільно вивчає мови та чудово танцює. А вокальним дует Поліни Морозової та Софії Куніциної підкорив ліцейну сцену своєю красою та неперевершеним виконанням композиції.

У справжній дивосвіт орігамі, вишивки, картин, спортивних та наукових досягнень запросили учні І біолого-хімічного. Охрименко Олена здивувала всіх дегустацією сиру власного виробництва, адже дівчина захоплюється сироварінням. Яна Куштурна поруч із навчанням (має багато сертифікатів та грамот) танцює та співає, віртуозний музикант Павло Руденок продемонстрував свою гру на трубі, а тендітна Мойсіяш Олександра – на фортепіано.

Багатьох учасників презентації підтримали батьки та родичі. Учителі ж ліцею, які завітали на це свято творчості, не могли стримати здивування та захоплення талантами їхніх учнів, їхнім духом єдності та патріотизму.

Вечір презентації І курсу був довгоочікуваним, адже ліцеїсти отримали свій власний Креативний Простір – кімнату та творчих ідей та спортивних досягнень.

Знайомство з учнями ліцею продовжується. Нас ще здивують не тільки ліцеїсти І курсу, а й другого – серед них так багато талановитої, розумної, дійсно обдарованої молоді!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 750 | Додав: tkachenko | Теги: виступ, свято, знайомство, творчість, презентація, талант | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar