Головна » Останні новини / Події» «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»
09:31
«Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»

24 - 25 червня на території агробіостанції відбувся Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!» та Ярмарка знань.

Основна мета Форуму - посилення потенціалу та розвиток спроможності Української молоді та дітей у виконанні міжнародних зобов’язань з питань освіти для сталого розвитку та біорізноманіття як внесок у виконання глобальних цілей щодо захисту довкілля, в тому числі визначених порядком денним Цілей сталого розвитку.

Захід відбувся за підтримки Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Під час Форуму учасники й учасниці обмінялися досвідом щодо впровадження молодіжних екологічних ініціатив; відбулися тематичні виставки, майстер-класи, екологічні практикуми, ігри, екскурсії, екологічні квести.

Висловлюємо вдячність Програмі малих грантів ПРООН Глобального екологічного фонду за підтримку у створенні Молодіжного кліматичного центру та розвитку постійно діючої платформи для ініціатив освіти в інтересах сталого розвитку в Україні та можливості долучатися до міжнародних процесів, зустрітися з однодумцями з різних куточків України.

Молодь Чернігівщини вивчатиме кліматичні зміни в єдиному профільному центрі, який розміщений на території ботанічного саду ЧОПЛ.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 93 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar