Головна » 2018 » Жовтень » 7 » Дистанційна наукова школа запрошує
16:44
Дистанційна наукова школа запрошує

27 жовтня 2018 року розпочне свою роботу дистанційна наукова школа при ЧОПЛ . До навчання в ній запрошуються талановиті, здібні учні восьмих та дев’ятих класів Чернігівської області.

Щоб навчатися в науковій дистанційній школі не потрібно здавати ніякі екзамени, пред’являти щоденники чи табелі з оцінками. Єдиним і головним критерієм участі в цьому освітньому проекті є внутрішнє бажання учня вчитися, пізнавати нове, розвиватися та не зупинятися на досягнутому. За учнем також лишається право вибору відповідного вектору навчання. Їх три: фізико-математичний ( поглиблене вивчення математики та фізики); гуманітарний ( дозволяє зануритися у світ української, англійської мов та історії України); біолого-хімічний (робиться акцент на вивченні біології та хімії). У дистанційній науковій школі є можливості реалізувати різноманітні освітні запити : розширити та зміцнити свої знання з тих чи інших предметів, реалізуватися в проектній діяльності, спробувати себе як дослідник та науковець, визначитися з подальшим профілем навчання, підготуватися до вступу в ЧОПЛ чи то до іншого навчального закладу. Окрім того це гарне місце для цікавих знайомств, дружнього спілкування, душевного збагачення та нових, незабутніх вражень.

Існує думка, що одна з найбільш вдалих інвестицій – це інвестиція у свій власний розвиток та освіту. То ж запрошуємо до наукової дистанційної школи , щоб разом інвестувати у цінності, які стануть гарним фундаментом щасливого майбутнього.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 226 | Додав: tkachenko | Теги: вступ, перспектива, навчання, ДНШ, знайомство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar