Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Дистанційна наукова школа запрошує
17:36
Дистанційна наукова школа запрошує

28 жовтня 2017 року уже вп’яте відкриє свої двері для талановитих, здібних учнів восьмих та дев’ятих класів Чернігівської області дистанційна наукова школа при ЧОПЛ.

Детальніша інформація у розділі «Актуально/Офіційно»

Щоб навчатися в науковій дистанційній школі не потрібно здавати ніякі екзамени, пред’являти щоденники чи табелі з оцінками. Єдиним і головним критерієм участі в цьому освітньому проекті є внутрішнє бажання учня вчитися, пізнавати нове, розвиватися та не зупинятися на досягнутому. За учнем також лишається право вибору відповідного вектору навчання. Їх три: фізико-математичний ( поглиблене вивчення математики та фізики); гуманітарний ( дозволяє зануритися у світ української, англійської мов та історії України); біолого-хімічний (робиться акцент на вивченні біології та хімії). У дистанційній науковій школі є можливості реалізувати різноманітні освітні запити : розширити та зміцнити свої знання з тих чи інших предметів, реалізуватися в проектній діяльності, спробувати себе як дослідник та науковець, визначитися з подальшим профілем навчання, підготуватися до вступу в ЧОПЛ чи то до іншого навчального закладу. Окрім того це гарне місце для цікавих знайомств, дружнього спілкування, душевного збагачення та нових, незабутніх вражень.

Існує думка, що одна з найбільш вдалих інвестицій – це інвестиція у свій власний розвиток та освіту. То ж запрошуємо до наукової дистанційної школи, щоб разом інвестувати у цінності, які стануть гарним фундаментом щасливого майбутнього.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 727 | Додав: tkachenko | Теги: ліцей, навчання, ДНШ, підготовка, вступ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar