Головна » 2020 » Жовтень » 23 » Дистанційна наукова школа
16:39
Дистанційна наукова школа

 До уваги учнів 8-9 класів сільських шкіл області,

їх вчителів та батьків!

Увага! Увага! Увага!

31.10.2020 р. розпочинаються заняття в ДНШ

31 жовтня розпочинає свою роботу ( 2020-2021 навчальний рік) Дистанційна школа (ДШ) при Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. До участі в ній запрошуються учні та учениці 8-9 класів  Чернігівського регіону. Заняття проходитимуть традиційно за трьома напрямами: фізико-математичним ( математика, фізика), біолого-хімічним (біологія, хімія), гуманітарним ( українська та англійська мови, історія). Учням спільно з батьками пропонується самостійно визначитися щодо обрання профілю свого подальшого навчання в ДШ, спираючись на свої інтереси, здібності , професійні плани. Окрім навчальних занять з профільних предметів в учасників  ДШ буде можливість більше дізнатися про  ЧОПЛ, зазнайомитися з новими друзями та самовизначитися щодо своєї подальшої освіти в старшій школі. Охочі батьки зможуть брати участь в тематичних зустрічах, присвячених особливостям ліцейної освіти, питанням виховання дітей та їх підтримки на шляху дорослішання.

  Очні  щомісячні зустрічі в дистанційній школі відбуватимуться на базі ЧОПЛ з 8.30 до 14.00  в одну із субот, згідно визначеного  графіка роботи школи ( при умові відсутності обмежень у зв’язку з карантином).  Дистанційне навчання здійснюватиметься на базі створених класів Classroom.

 Для участі у цьому освітньому проекті просимо усіх охочих до 30 жовтня зареєструватися за цим покликанням https://docs.google.com/forms/d/1b6mCSO5s_2eFpw-TqAuyzsalos2b1nepxdSRiOlrhsY/edit?usp=sharing.

Освіта – це той шлях, який ми обрали. Якщо нам по дорозі, тоді ходімо разом!


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 65 | Додав: boypravnatliya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar