Головна » 2012 » Листопад » 11 » День української писемності та мови
18:57
День української писемності та мови
Єдиний скарб у тебе –
рідна мова…Вона твого
життя міцна основа…
П. Куліш

9 листопада – День української писемності та мови. Активно долучилися до проведення свята ліцеїсти Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. Зворушили серця своїми поетичними доробками учнів гуманітарного профілю, зачарували вбрані у вишиванки ліцеїсти фізико-математичного та природничого профілів.

Презентуючи учнівські газети, вони по-новому поглянули на історію свого народу, збагнули роль рідної мови в утвердженні української державності. Повсякчас ми плекаємо рідне слово, навчаємо учнів цінувати духовні надбання українців, виховуємо національну піднесеність, любов до українства.

Директор ліцею Коломієць Г.В. та викладачі української мови та літератури Сердюк Г.А., Голуб Н.Є. взяли участь у міській науково-практичній конференції «Українська мова і історія, сучасний стан, перспективи розвитку», яка була проведена на базі Чернігівського державного технологічного університету.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 739 | Додав: tkachenko | Теги: свято, мова, Україна, Духовність, поезія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar