Головна » 2015 » Квітень » 23 » День українського патріота
15:39
День українського патріота

22 квітня у рамках Тижня ліцею «Ми – молодість, майбутнє України» відбувся День українського патріота.

Звісно, у сьогоднішніх умовах безлічі викликів для незалежності України важливо виховувати в учнів патріотизм, любов, повагу до своєї Батьківщини. Та ліцейний День патріота став не просто виховних заходом, а справжнім проявом гідності, патріотизму учнів.

День розпочався патріотичним флешмобом – на заняття учні та педагоги прийшли у вишиванках, або з українською символікою. У кого не вистачало «аксесуарів», парламент ліцею з радістю вручив синьо-жовті стрічки. Вранішній спів Гімну України по класах цього дня став загальноліцейним – у фойє навчального корпусу його виконали всі учні одночасно разом із вчителями.

Перерви між уроками були наповнені музичними радіо хвилинками у супроводі українських пісень – як сучасних виконавців, так і народних. Друга частина дня була присвячена акції «Плетемо сітку для воїнів АТО». Увесь ліцей зміг долучитися до першого етапу акції зі створення маскувальної сітки, яку нам надали волонтери «Жіночої сотні самооборони» Чернігова. Варто наголосити, що ця акція буде продовжена до повного виготовлення сітки. Тож, просимо усіх небайдужих приносити тканину маскувального кольору і зав’язати свій вузлик на шляху до перемоги і єдності України.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 578 | Додав: tkachenko | Теги: патріотизм, волонтерство, флешмоб | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar