Головна » 2013 » Вересень » 30 » Цікавий світ нам розкриває книга
18:05
Цікавий світ нам розкриває книга
«Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить – дивнії перла виносить.»
І.Франко

25 вересня учні ЧОПЛ І курсу природничого профілю мали змогу відвідати бібліотеку імені В. Г Короленка. Насамперед нас вразила архітектура будівлі, що нагадує палац. Ввійшовши до головної зали, відчули теплий прийом персоналу. Нас запросили поринути в захоплюючий світ книги. Завідуюча відділом бібліографії Ніна Василівна Романчук познайомила нас із залами бібліотеки.

Мандруючи коридорами ми заглянули в кожний її куточок. Так як ми учні природничого профілю, перша зала яка нас зацікавила, була зала краєзнавства. В ній ми побачили багато цікавої і корисної літератури, яку нам пропонували переглянути для загального розвитку.

Наступною сходинкою нашої цікавої подорожі став відділ іноземної мови. Він зосереджений на вивченні та розвиванні іноземних мов. Зал наповнений літературою гуманітарного спрямування. Для сучасної молоді, тобто для нас, створений Інтернет-зал, де працюючи за комп’ютером в Інтернеті можна знайти різну інформацію, причому ліцеїсти ЧОПЛ можуть користуватися цією послугою безкоштовно.

Другий поверх зустрів нас прекрасними картинами подарованими відомими художниками. Для читачів що бажають пізнати світ точних наук створений відділ документів економічних та технічних напрямів. В ньому представлено безліч літератури для зацікавлених учнів і студентів.

Для нас провели майстер-клас користування списком каталогів. Це дійсно було цікаво і цінно. Отримавши інформацію з різних куточків бібліотеки ми відправились до читальної зали. Читальна зала вразила нас своїм простором, виставкою літератури та фотостендам. Ми зрозуміли, що тут можна не тільки навчатися, а й споглядати світ через твори відомих митців.

Останньою зупинкою нашої подорожі, став відділ мистецтв. Говорять, що найцікавіше залишають наостанок, так воно і є. В понеділок, 23 вересня було відкриття виставки в мистецькому залі, і нам пощастило побачити мистецькі шедеври людей з обмеженими можливостями.

Наші враження від екскурсії були незабутніми. І вже наступного дня, першими читачами бібліотеки з нашого класу стали, Ширай Вікторія, Песік Поліна, Руденко Юлія, Клименко Наталія. Ми дуже цінуємо те, що можемо користуватися книгами, такої величної бібліотеки як бібліотеки ім..В. Г Короленка.

Учні першого курсу природничого профілю Надія Чепурна та Марина Кручко. Вихователь - Лазаренко Н.В.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 681 | Додав: tkachenko | Теги: екскурсія, Книга, картини, виставка, бібліотека | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar