Головна » 2016 » Березень » 18 » Цікава зустріч з письменником
17:09
Цікава зустріч з письменником

Історія – це одна з тих наук, важливість якої просто неможливо переоцінити. Особливо гостро питання її вивчення постає для нас, українців, останнім часом. Безумовно, бути в ній обізнаним надзвичайно важливо, але, напевно, історію всього світу неможливо пізнати, не вивчивши історію свого краю, своєї маленької Батьківщини. Людина, яка не знає нічого про те місце, де вона народилася, подібна до рослини без коріння, а, натомість ті, хто знають все про свій край, його дослідники завжди викликають захоплення.

Одним із таких людей є Маринець Віктор Іванович. Із ним ліцеїсти І гуманітарного мали змогу зустрітися 15 березня. Письменник розповідав нам про свій життєвий шлях, і «як таке життя обрав для себе». Розмова вийшла надзвичайно пізнавальною, цікавою і абсолютно дружньою. Також митець подарував ліцею три свої книжки, за що ми йому ми надзвичайно вдячні.

Також у рамках цієї зустрічі учні змогли поговорити із представником інституту журналістики, Іваном Михайловичем Забіякою. Ліцеїсти мали змогу отримати відповіді на свої питання стосовно цієї професії, адже, як виявилося, немало серед них хочуть пов'язати своє життя саме із журналістикою.

Ми вдячні нашим гостям за візит і будемо раді побачити їх у наших стінах знову.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 452 | Додав: tkachenko | Теги: історія, зустріч, журналістика | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar