Головна » 2020 » Листопад » 24 » ЧОПЛ  долучається до Всесвітнього Дня Гідності
17:05
ЧОПЛ  долучається до Всесвітнього Дня Гідності

До державного свята Дня Гідності та Свободи з 21 листопада до 9 грудня  ЧОПЛ  вкотре долучається до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 5 років взяли участь понад 208 670 учасниць і учасників із 1496 закладів освіти.
У класах пройшли традиційні уроки Гідності, під час яких учні й учениці запропонували своє бачення гідності, за допомогою метафоричних світлин висловили судження щодо реалізації цієї цінності у реальному житті.
На підтримку ініціативи спеціальні відеозвернення про гідність записали заступниця Міністра освіти й науки України Любомира Мандзій, Освітній омбудсмен Сергій Горбачов, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та лідер і вокаліст рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Ці відео стали надзвичайно цінними для розуміння поняття гідності, проявів гідних вчинків, прикладів, як правильно реагувати на негідну поведінку.
"А чи мають негідники почуття приниження власної гідності?" - спитав учень під час обговорення? Дійсно, доволі цікаве питання для роздумів...
Під час Усесвітнього Дня Гідності волонтеріат заходу застосували оновлені антикорупційні механізми від проєкту USAID, а також посібник "Світлофор освітньої доброчесності", що допомогли поговорити про недоброчесні вчинки і таке явище, як корупція, а також обговорити основні способи її попередження та подолання.
Безмежно вдячні EdCamp Ukraine та всім партнерським організаціям за чудову ініціативу та можливість долучитися до важливого проєкту про гідність, цінності, права.

Переглядів: 41 | Додав: boypravnatliya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar