Головна » 2012 » Грудень » 11 » Чи бути здоровим – вирішуєш ти!
17:45
Чи бути здоровим – вирішуєш ти!

Надзвичайною подією для І гуманітарного стала відкрита година спілкування «Чи бути здоровим – вирішуєш ти!» Проведена вона була у формі випуску новин на каналі «Інтер». Цікаві матеріали надавали спецкори в своїх «репортажах», мандруючи по різних місцях світу. Так, вони побували в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї (розповідь про те, як ліцеїсти піклуються про своє здоров’я), в Лос-Анджелесі, де звичайні домогосподарки використовують «Кока-колу» для прибирання, в Чернігівському інституті ім. Лазаревського, де провідні історики розказали про поширення тютюну на Україні.

Бібліотекар ліцею Марина Анатоліївна познайомила з виставкою літератури до Всесвітнього дня боротьби з палінням. Вразила розповідь психолога ліцею Харченко Л.В., про складові здоров’я людини. Всі присутні вийшли не з пустими руками, а з пам’ятками щодо підтримання свого здоров’я.

Ми, І гуманітарний, радимо переглянути надзвичайно цікаву відеопрезентацію «Прості правила здоров’я». Просимо звернути увагу на вплив психологічного стану на здоров’я людини. Дивіться і будьте здорові.


Випуск новин на каналі "Інтер" ведуть Марина Боковенко і Марина Іванько


Дитяча творчість не знає меж
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1012 | Додав: tkachenko | Теги: здоров'я, відкрита година, година спілкування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 tkachenko • 19:45, 11.12.2012
Так здоров'я - це головний скарб у житті людини...тому швидко всі на Годину здоров'я - там точно цей скарб захований...
avatar