Головна » 2016 » Червень » 2 » Будуємо Європу в Україні
21:36
Будуємо Європу в Україні

12 зірок-досягнень країни Ліценії засяяли 30 травня під час урочистої частини випускного вечора. 85 випускників отримали цього вечора атестати зрілості – квитки у доросле життя.

Країни Європейського Союзу мають спільний прапор, який являє собою синє поле з дванадцятьма золотими зірками в центрі. Кількість зірок незмінна, число 12 є уособленням абсолютної досконалості. Випускний вечір спалахнув для всіх 12-ма зірками-досягненнями країни Ліценії на шляху до європейського майбутнього. І перша зірка вечора – це наші випускники.

Розпочав святковий вечір традиційний парад випускників. Супроводжували вихід одинадцятикласників до своїх місць у глядацькій залі по килимовій доріжці коментарі ведучих, у яких містилася характеристика-інформація про клас, а також його учнів.

Педагогічна команда ліцею є однією з 12 зірок-досягнень ліцею. Вони знайомили усіх гостей із номінаціями випускників 2016 року. Ліцеєві є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Номінацію «Інтелект ліцею» на шляху до європейського майбутнього вручила директор ліцею Ганна Василівна Коломієць. Вона привітала усіх випускників із закінченням ліцею та вручила найбільші нагороди – золоті медалі двом випускниця гуманітарного профілю – Сметані Анастасії та Колодюк Марії.

Лідія Григорівна Філон щороку доводить усім – шлях до зірок нелегкий і тернистий, але його обов’язково треба пройти. Вона запросила випускників номінації «Сходження до європейського Олімпу» за своїми нагородами. Це ті випускники, які своєю працею та розумом виборювали шлях до свого майбутнього через участь у конкурсах, олімпіадах, старанне навчання.

Вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси випускників, які входять до номінації «Екологічна надія України». Їх представив Юрій Олександрович Карпенко.

Українська мова – мова гострої думки, мова рішень, мова дій. Уміють передати красу навколишнього світу, внутрішній світ людини у всіх деталях Галина Анатоліївна Сердюк та Наталія Євгенівна Голуб. На їх рахунку переможці всіх етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів-захисти робіт МАН, Всеукраїнські мовні конкурси – Івана Франка, Тараса Шевченка, Петра Яцека. Саме вони запросили випускників номінації-зірки свята «Майстри слова і пера».

Ми щасливі, що наші танцювальні та вокальні колективи стали учасниками багатьох міських свят – Звітного концерту хореографічного відділу обласної школи мистецтв імені Левка Ревуцького, показового концерту у школі мистецтв та багатьох інших. Ми горді з того, що до всіх перемог нас ведуть талановиті митці Чернігівщини та України. Андрій Терещенко, викладач гри на гітарі та естрадного співу запросив випускників номінації «Водограй натхнення» за своїми нагородами.

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання, керівник Євроклубу ліцею, координаторка багатьох благодійних та волонтерських проектів Регіна Гусак запросила випускників номінації «Волонтерство без обмежень», а номінації «Герої спортивних баталій» - 11 зірки привітали учителі кафедри фізичної культури – Ірина Вікторівна Мироненко, Євгенія Олександрівна Беленова та Валерій Анатолійович Пустовой.

Випускники отримали свої атестати та зустріли перший світанок дорослого життя. Саме їм, творчим, обдарованим, неперевершеним випускникам ліцею 2016 року будувати європейське майбутнє в Україні!

Детальний перегляд: https://vk.com/wall-101377805_354?z=album-101377805_232320936

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 595 | Додав: tkachenko | Теги: Випускний вечір, свято, Європа | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar