Головна » 2015 » Вересень » 16 » Будьмо знайомі, або дивіться, хто до нас прийшов
22:01
Будьмо знайомі, або дивіться, хто до нас прийшов

Вечір-знайомство з І курсом під такою назвою відбувся в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї у суботу, 12 вересня. Кожен клас оформив виставки-презентації творчих робіт, досягнень. Відвідувачів вразили вироби з паперу – орігамі з модулів та класичне, картини з квілінгу, витинанки. Дивували око дерев’яні шкатулки, статуетки. Та найбільшою різноманітністю вражали всіх малюнки і картини, виготовлені в різних техніках.

Варто відмітити, що були серед виробів першокурсників в’язана книга та український костюм, виготовлений ліцеїсткою. Хизувалися першокурсниці і майстерністю випічки – коровай для І фізико-математичного прикрашав виставку.

Друга частина вечора включала прес-конференцію першокурсників, презентацію творчих вмінь, артистичних здібностей та хобі.

Мультимедійні презентації першокурсників розкрили основні аспекти їхнього життя – від подорожей до розведення квітів і захоплення фотографією. Щодо творчих презентацій, то глядачі були в захваті від тріо музикантів – Зорко Катерини – піаністки та двох скрипалів - Хзам Марини та Сусло Євгена. Гімнастки Баширова Валерія та Бурка Леся продемонстрували свої здібності через художній номер. Справжня когорта співачок з’явилася в ліцеї з приходом першокурсників. Сподіваємося, вони ще зможуть порадувати нас своїми голосами. Наостанок усіх вразив «Дуботанець» від справжнього Влада Ями ліцею – Фесюна Юрія.

Маємо надію, творчі здобутки наших ліцеїстів поповняться талантами першокурсників. А в цьому їм допоможуть творчі студії ліцею, які розпочнуть свою роботу вже з першого жовтня.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 623 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, вечір, презентація, знайомство | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar