Головна » 2014 » Вересень » 18 » Будьмо знайомі, або дивіться, хто до нас прийшов!
11:27
Будьмо знайомі, або дивіться, хто до нас прийшов!
Традиційний вечір-знайомства з першокурсниками пройшов у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї у суботу, 13 вересня.

Першокурсники, як завжди, дивували своїми творчими здібностями, можливостями та талантами. Виставка робіт першокурсників вражала своєю різноманітністю. Були серед них справжні шедеври, виконані різними методами малювання: фарбами, олівцем, комп’ютерною графікою, вітражі. Уміють першокурсники і вишивати: хрестиком, бісером, гладдю. Професійно володіють крючком. Захопили усіх присутніх роботи з паперу, у тому числі квілінгового.

Глядачі отримали масу позитивних емоцій від музичних творчих номерів першокурсників. Анастасія Сметана вразила всіх своїми авторськими віршами та сучасним танцем контемпом. Ювко Даша презентувала свою домівку через фото презентацію «Мій чарівний край». Ліцеїстка І природничого Аня Шаповал виконала акапела пісню «А чи я то в лузі калина була». Декламували свої вірші, присвячені Великому Кобзареві Тарасу Григоровичу Шевченко Чуйко Марія та Черняк Олексій. А Федоренко Марія вразила всіх своїм енергійним танцем «Ліцейна самба».

Можемо з упевненістю сказати, що перший курс прийшов до нас надзвичайно талановитий та з прагненням до навчання і саморозвитку. Тож бажаємо їм успіхів!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 708 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, вечір, презентація, знайомство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar