Головна » Бренд ліцею» Бренд ліцею
09:39
Бренд ліцею

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді, будучи унікальним інноваційним навчальним закладом всеукраїнського рівня, як і будь-яка інша школа, головним результатом діяльності і своїм найвищим досягненням вважає випускників, їх духовну збагаченість, ціннісні орієнтири, інтелектуальну розвиненість, громадянську позицію, соціальні адаптованість і активність, особистісну і професійну успішність тощо.

За свою понад 25-річну історію нашому ліцею є ким пишатися з числа наших вихованців. Здобутки багатьох з них у науковій, мистецькій, педагогічній, соціальній, спортивній сферах стали надбанням не лише нашого регіону, а й держави в цілому. Але не тільки зовнішня успішність випускників є предметом гордості ліцею. Якщо випускник не став кандидатом наук або олімпійським чемпіоном, а посідаючи досить скромне місце у соціумній ієрархії, є щасливою, порядною, щедрою, щирою людиною, яка любить цей світ і робить його красивішим і добрішим, хіба його життєві досягнення (а отже і досягнення ліцею) є менш вартісними за звання і регалії?

Традиційні форуми випускників стали хорошою нагодою дізнатися про успіхи й досягнення наших випускників та випускниць. Тож, ми збираємо їх портрети у саме особистісних, суто людських ракурсах тут, у розділі «Бренд ліцею», адже справді вважаємо, що саме вони розкривають ціннісну суть ліцею.

Якщо Ви прагнете поділитися своєю історією, або хочете розказати про своїх знайомих, друзів, батьків, родичів – заповніть ось цю форму і ми зв’яжемося для подальшого спілкування: https://forms.gle/dZT9k68npznAWTZZ8

Категорія: Бренд ліцею | Переглядів: 80 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar