Головна » 2019 » Грудень » 17 » Благодійний соціальний проєкт
11:19
Благодійний соціальний проєкт

Учні й учениці І курсу Чернігівського обласного педагогічного ліцею подарували незабутнє свято Миколая 15 грудня для діток у Березнянському навчально-реалібітаційному центрі. Зі справжнім шоу та подарунками! Це був соціальний проєкт бізнес-студії ЧОПЛ, яка працює в ліцеї з початку навчального року.

Учасники й учасниці бізнес-студії всього за місяць змогли створити неймовірне свято власноруч. Звісно, із допомогою тренерів Андрія Бойка та Марини Рейко (саме ця людина доводить, що бізнес робить надзвичайно багато для благодійності та освіти підростаючого покоління). Дякуємо безмежно!

"Саме завдяки цілеспрямованості й допомозі спонсорів нам усе вдалося!" - зауважують учні й учениці.

Ми дуже вдячні всім, хто долучилися до цього проєкту:

1. Магазину "Віват Канцелярія" за надання великої кількості канцелярії для діток.

2. Групі компаній "Меліоріка" за фінансову допомогу.

3. Міському голові м. Мени Примакову Геннадію Анатолієвичу та голові Менської райдержадміністрації Щукіну Валерію Миколайовичу за фінансову підтримку.

4. ТРЦ Голівуд за допомогу в організації шоу-програми.

5. Івент-агенції "Funny Fest" за чудовий настрій діток на святі та класну шоу-програму.

Звичайно, ми б не впоралися без допомоги нашого ліцею. Дякуємо всім чопликам (учителям та учням) за щиру допомогу. І кожному, хто долучилися до нашого проєкту! Уся допомога, яку нам надали, була надзвичайно важливою для нас.

Натомість ми хочемо побажати, щоб ваш новий 2020 рік був сповнений любові, щирості, здоров'я і щасливих моментів. Бажаємо всім-всім казкових новорічних свят та незабутнього нового року!

Іще раз про те, що добрі справи робити легко, коли поруч так багато добрих людей. Відео про соціальний проєкт бізнес-студії в Березнянському навчально-реабілітаційному центрі за посиланням відео. Безмежно вдячні всім, хто долучилися!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 247 | Додав: tkachenko | Теги: діти, свято, благодійність, проєкт, подарунки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar