Головна » 2015 » Березень » 2 » Благодійний художній аукціон «Відкриті серця»
12:02
Благодійний художній аукціон «Відкриті серця»

Благодійний художній аукціон «Відкриті серця» відбувся 27 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Організатори заходу благодійний фонд "Поліський оберіг", арт-студія "Колібрі" та Ірина Должикова. Спеціально для цього заходу родини відомих чернігівців створювали картини. Це – родини спортсменів, педагогів, підприємців, громадських і державних діячів, депутатів, представників галузі культури. Всього – 18 робіт.

За результатами торгів удалося виручити 52 200 грн., іще 340 євро було перераховано родиною чернігівки, яка нині проживає в Італії.

Кошти, зібрані від продажу картин, будуть передані дітям загиблих в АТО українських воїнів родом із Чернігова. Тобто зібрана сума буде порівну розділена між 15-ма дітьми з 12 родин і протягом тижня передана батькам дітей героїв АТО.

Наш ліцей отримав нагороду за підтримку та допомогу у волонтерській роботі Фонду. Високу оцінку отримала волонтерська робота нашого колективу педагогів та учнів. Крім того,робота наших випускників сестер Інни та Наталії Черевко (вчителя англійської мови) стала найдорожчим лотом, придбаним за 5 тисяч гривень.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 466 | Додав: tkachenko | Теги: АТО, волонтерство, благодійність | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar