Головна » Останні новини / Події» Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями
08:17
Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями

У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї стартував проєкт за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

 

 

 

 

 

 

 

Не кожна дитина в Україні володіє достатнім рівнем знань щодо ризиків у цифровому середовищі та навичками безпечної поведінки в цифровому просторі. Діти мають право здобувати знання та підтримку у використанні цифрового середовища. Тож, проєкт «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями» допоможе стейкхолдерам дізнатися більше про свої права та вміти їх захистити,  зрозуміти, як діяти в складних ситуаціях. А також отримати  поради, як критично ставитися до інформації та оточувати себе лише корисним контентом у Інтернеті.

21 травня відбулися перші інформаційні зустрічі у рамках реалізації проєкту. Вони стануть запорукою створення памяток «Безпека в Інтернеті», що будуть поширюватися серед шкіл Чернігівщини та мешканців області.

До учнівства І гуманітарного з тренінгом завітала Наталія Кулікова, юристка Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Під час зустрічі учні й учениці змогли обговорити основні правила безпеки в Інтернеті під час користування соціальними мережами та оплатою в інтернет  магазинах. А також розмірковували над поняттям «власний щит безпеки» - хто зможе допомогти при відчутті себе в небезпеці (друзі, батьки, педагоги, екстренні служби). Тренінг викликав надзвичайну цікавість серед учнівства. Тож, сподіваємося, спілкування продовжиться.

Під час онлайн зустрічі зі Світланою Тарабановою (Всеукраїнська організація «Жіночий консорціум України») учні й учениці обговорили правила безпечного знайомства в Інтернеті. А також змогли проаналізувати відеоролик «Мало знала: телефон дитячої лінії», який  був створений громадською групою «Голоси дітей» за підтримкою Жіночого Консорціуму України та Ради Європи.

До онлайн події на платформі Zoom долучилися партнерські євроклуби - Євроклуб "Сузір’я", село Леляки Баришівського району, координаторка Тетяна Лепеха та Євроклуб Diversity Ліцею імені Олени Пчілки м.Ковеля Волинськоі області (координаторка Вікторія Гарбуз).

Запрошуємо всіх зацікавлених до реалізації проєкту! Прямуємо разом!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 51 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar