Головна » 2016 » Січень » 26 » Безкоштовні обійми
13:11
Безкоштовні обійми

21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. У цей день варто дарувати свої обійми кожному, хто цього забажає. Гаслами цього дня стають такі фрази «Вільні обійми», «Обійму безкоштовно», «Теплі обійми», «FREE HUGS» тощо.

Учні ліцею для обдарованої молоді області, Чернігівський молодіжний центр "Жменя" і волонтери міста запросили усіх бажаючих приєднатися до флешмобу «Безкоштовні обійми».

Свято обіймів відзначають в усьому світі. У цей день не просто можна, але й треба обіймати не тільки рідних, а ще й малознайомих людей.

Активісти зібралися на площі біля Мегацентру, і обіймалися з перехожими, даруючи їм частинку свого тепла. Для декого такий прояв доброти та почуттів був неочікуваний, і тому реакція у містян була різна. Хтось дивувався, хтось починав обніматися з усіма і також долучався до акції, хтось мовчки проходив, поспішаючи у справах. Але мета була досягнута: за півгодини дівчата та хлопці подарували свої обійми багатьом чернігівцям. Науковці стверджують, що під час обіймів у людини підвищується рівень гемоглобіну і з’являється відчуття щастя.

На думку учасників флешмобу такі акції корисні і варті уваги. Вони дарують душевне тепло, радують і організаторів і учасників. «Обніматися корисно і весело, - прокоментували свої враження від акції викладачі ЧНТУ. – Обійми – це чудовий спосіб підтримати друзів, близьких та рідних. Обіймаючись ми відчуваємо захищеність, тепло і душевну гармонію».

За словами керівника ММЦ «Жменя» Регіни Гусак, активісти вирішили підтримати Міжнародний день обіймів, не зважаючи на загрозливі чутки про епідемію грипу, через те, що ті хто дарує свої обійми та душевне тепло застраховані від різних епідемій.

Окрім обіймів учасники акції займалися поширенням безкоштовних інформаційних матеріалів з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї в рамках реалізації проекту «Здорова родина - щаслива країна» програми «Здоров`я жінок України». Адже обійми мають бути не тільки вільними, але й відповідальними.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 882 | Додав: tkachenko | Теги: Обійми, флешмоб, акція, ЖМЕНЯ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar