Головна » 2016 » Лютий » 25 » Апробація тестових завдань – це не тільки перевірка знань, але й неоціненний досвід!
11:51
Апробація тестових завдань – це не тільки перевірка знань, але й неоціненний досвід!

Успішно складене ЗНО - запорука вступу до обраного вищого навчального закладу. Українська мова і література, як відомо, є обов'язковим предметом для складання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 16.01.2016 №15 «Про підготовку та проведення апробації тестових завдань», що проводиться з 22 по 29 лютого 2016 року, працівники відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Чернігівського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського 23.02.1916 р. провели апробацію тестових завдань з української мови. До апробації були залучені учні 11-х класів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Для двадцяти учнів ліцею апробація тестових завдань – це не тільки перевірка знань, але й неоціненний досвід!


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 320 | Додав: tkachenko | Теги: українська мова, апробація, ЗНО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar