Головна » 2015 » Червень » 12 » Англійська – мова комунікації
22:49
Англійська – мова комунікації

11 червня у рамках літньої мовної школи відбулася зустріч із доктором філологічних наук, професором Олександром Сергійовичем Колесником.

Відповідно до тематики школи, розмова була повністю англомовною, із традиційними для Олександра Сергійовича жартами та анекдотами. Але, звісно, вона була цінна інформаційним навантаженням. Здебільшого йшла мова про когнітивну лінгвістику, суть мов, їх функцію. Учні розглянули погляд багатьох країн світу на географічну картину планети, де кожну державу можна розуміти по-своєму. У цьому сутність стереотипного мислення. Це стало окремим акцентом зустрічі.

А загалом учні були вражені професійністю викладача, насиченістю розмови. До того ж, Олександр Сергійович багатостороння особистість. Ще однією гранню його діяльності є любов до рок-музики. Він сам грає на гітарі і входить до складу гурту «Raven hart». Тому і на зустрічі він запропонував ліцеїстам балади на давній англійській мові, які розкрили світ Джона Толкіна – англійського письменника.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 456 | Додав: tkachenko | Теги: Літня школа, зустріч, мовна школа, Англійська мова | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar