Головна » 2017 » Листопад » 18 » Англійська без кордонів
20:18
Англійська без кордонів

Коли людина вивчає іноземну мову, то вона починає розуміти, наскільки важливо мати зв'язок та спілкуватися з носієм мови, “native speaker”. Адже саме вони знають усі лайфхаки з вивчення англійської, а також можуть допомогти з історією, культурою, традицією іноземних країн.

Учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею мають такий досвід спілкування. До уроків англіської мови І курсу гуманітарного профілю долучається Кайл Колд. Він – волонтер Корпусу Миру, корінний американець, приїхав до України, щоб вивчати українську, бере участь у багатьох волонтерських заходах. Учні та учениці могли говорити з ним на різні теми, жартувати, дивитися відео, робити різні цікаві тести. Усій групі Кайл дуже сподобався. Він відкритий, із ним приємно спілкуватися. Цей час учні провели не тільки із задоволенням, а й із користю, адже Кайл допоміг з правильною вимовою, доступно описав помилки кожного з учасників зустрічі.

Наш клас із задоволенням зустрінеться з Кайлом знову для опанування нових вершин тернистого шляху до ідеальної англійської мови.

Зауважимо, що підхід до вивчення англійської у нашому ліцеї креативний – ми також випробували відкритий цього року «Креативний простір» для вивчення англійської не за партами, а…лежачи! Усе ще попереду!

Аліна Мисливець, І гуманітарнийКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 501 | Додав: tkachenko | Теги: англійська, навчання, мова, спілкування | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar