Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Акція «Україна – разом»
11:49
Акція «Україна – разом»

17 жовтня 2014 року ліцеїсти Чернігівського обласного педагогічного ліцею для сільської обдарованої молоді взяли участь у встановленні рекорду України в номінації «Мистецтво» - «Карта України вишита вручну найбільшою кількістю вишивальників» (заявка №14_0261).

"Україна – разом" - це не тільки встановлення рекорду України, культурно-мистецька акція, спрямована на об’єднання за спільною справою - вишиванням мапи України. Ескіз вишивки створено з використанням прапорів усіх областей України та Меджлісу кримсько-татарського народу.

Вишивання буде проходите упродовж тривалого часу, вишивка проїде всіма обласними центрами України, стартувала акція у Вінниці, завершиться у Києві, на Майдані Незалежності, у річницю революційних подій. Вже вишили свої регіони Вінниця, Житомир, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Львів, Ужгород, Маріуполь, Івано-Франківськ, Хмельницький, Кіровоград, Чернівці, Одеса та Чернігів.

На думку 146 ліцеїстів – учасників акції всі люди, які долучилися до вишивання були покликані об’єднувати Україну у мирних прагненнях. Вишивання ліцеїстами та педагогами дійсно було натхненним, його супроводжувати гарними побажаннями та молитвами, так як це робили здавна жінки, котрі вишивали обереги для своїх рідних.

В понеділок карта України вирушить до іншої області і буде продовжувати об’єднувати маленьких та дорослих українців у прагненні зробити Батьківщину кращою, а українців добрішими.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 601 | Додав: tkachenko | Теги: учні, Україна, мир, акція | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar