Головна » 2015 » Листопад » 3 » Акція «Чеснометр»
12:03
Акція «Чеснометр»
У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї 26 жовтня відбувся День доброчесності. Саме цього дня організатори закликали ліцеїстів бути чесними і перед собою, і перед друзями та вчителями.

Своєрідним зв’язком між ліцеїстами та організаторами стала дошка «Чеснометр». Бажаючі змогли висловитися з приводу свого розуміння доброчесності. Винагородою та своєрідним символомдоброчесності стала помаранчева стрічка, яку отримав кожен, чия думка залишилася на дошці доброчесності.

Для роздумів: «Доброчесності - це якості душі, в основі яких лежить людська розсудливість, що дозволяє щасливо уникнути крайнощів. Вона включає усі необхідні для життя якості, уміло сполучаючи їх в єдиному способі життя і складі особи, здатній забезпечити досягнення щастя. У людині має бути те, що дозволяє їй впоратися з проблемами буття, дати належний хід справам, якими вона зайнята. Звідси доброчесність набуває сенсу "ділової" - здібності тямущого, розумного здійснення тієї або іншої діяльності».

Арістотель

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 392 | Додав: tkachenko | Теги: ДОБРО, чеснометр, акція, доброчесність | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar