Головна » Архів новин
Останні новини / Події

Завершено перший етап вступної кампанії ...

Дата 21.08.2011

Завершено перший етап вступної кампанії до Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді. За результатами випробувань з профільних предметів та співбесід до ліцею було зараховано 79 абітурієнтів.
Серед них 30 випускників дев’ятих класів, які мають свідоцтво з відзнакою, переможці районних та обласних предметних олімпіад, різних етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, переможець третього етапу Всеукраїнського ко ... Читати далі »

Останні новини / Події

VI міжнародна зустріч Європейської еколо...

Дата 31.07.2011

На базі агробіостанції ліцею з 22 липня по 1 серпня 2011 року проходить 6-а міжнародна зустріч Європейської екологічної асоціації студентів EURENSSA-2011 (EURopean ENvironmental Sciences Student Association).
EURENSSA («єуренза») - це десятиденна міжнародна зустріч, на якій зібралися молоді вчені і студенти різних спеціалізацій з усієї Європи, СНД, а також інших країн, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом у сфері сталого розвитку.

... Читати далі »

Актуально / Офіційно

Триває вступна кампанія до ліцею

Дата 28.07.2011

29 липня 2011 року – останній день прийому документів щодо вступу випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл сільської місцевості Чернігівської області до Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.
У період з 25 до 29 липня 2011 року проводяться підготовчі курси для вступу до ліцею з профільних дисциплін. Цієї вступної кампанії найбільшу зацікавленість викликав гуманітарний профіль (спеціальність «Філологія»), д ... Читати далі »

Актуально / Офіційно

Еколого-краєзнавча практика - 2011

Дата 21.06.2011

На території агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, з 03 по 10 червня 2011 року проходила еколого-краєзнавча практика-2011 з учнями природничого профілю.
Еколого-краєзнавчі практики розпочалися ще в 1994 році і проводяться щорічно. Це маленька казка на лоні природи, це відкриття, які давали враження на багато вперед, це ліцейні наукові здобутки.
20 грудня 2001 року рішенням колегії Мініс ... Читати далі »

Останні новини / Події

Відбулось свято «Зів’ю вінки на Зелені с...

Дата 14.06.2011

Прекрасне літнє свято «Зів’ю вінки на Зелені свята» - свято Трійці зібрало педагогів ЧОПЛ у прекрасному куточку Ялівщини – Агробіостанції.
Святковим настроєм повівало у повітрі ще далеко до початку свята – коли почали плестися віночки з верби, берези, м’яти, ромашок та інших польових квітів. Не було на святі жодного викладача без святкового костюма. Це і різнокольорові стрічки, вінки, костюми Русалок, які не могли не завітати в цей день з привітання ... Читати далі »

Актуально / Офіційно

Відбулись збори трудового колективу

Дата 11.06.2011

10 червня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї були проведені загальні збори трудового колективу в присутності батьківської громади та представників громадських організацій, на яких відбулось звітування директора ліцею Коломієць Галини Василівни про роботу у 2010-2011 н.р.
Мета зборів: аналіз та узагальнення роботи колективу ліцею за 2010-2011 навчальний рік та утвердження відкритої та демократичної державно-громадської системи упра ... Читати далі »

Останні новини / Події

Екскурсія до Чернігівського державного т...

Дата 09.06.2011

З 03 по 10 червня проходила навчальна практика учнів 10 класу фізико-математичного профілю.
На заняттях з фізики ліцеїсти повторювали раніше вивчений матеріал, виконували експериментальні завдання, розв’язували задачі.
У межах навчальної практики була проведена екскурсія до Чернігівського державного технологічного університету з метою поглиблення вивчення фізики, застосування законів фізики у практичній діяльності.
Зустріч проходила н ... Читати далі »

Останні новини / Події

Стежками українського козацтва

Дата 07.06.2011

5 червня група ліцеїстів І фізико-математичного профілю відвідала Батурин часів козацтва.
Це не просто унікальна екскурсія, це подарунок-екскурс в історію українського козацтва.
Ми із превеликим задоволенням спостерігали за історичними подіями того часу і хотіли бути частиною минулого нашого героїчного народу.
Також ми доторкнулися до святині нашої православної церкви – відвідали Свято Миколаєво-Крупицький жіночий монастир. Після яког ... Читати далі »

Останні новини / Події

Софіївка – перлина України

Дата 05.06.2011

Екскурсію в природу та історію Уманщини здійснили учні І курсу гуманітарного та природничого профілів Чернігівського обласного педагогічного ліцею 5 червня 2011 року, побувавши в національному заповіднику «Софіївка».
Поїздка проводилася в рамках навчально-виробничої практики учнів 10-х класів з метою ознайомлення з історією, структурними композиціями та ландшафтним комплексом національного парку «Софіївка». ... Читати далі »

Останні новини / Події

Відбулось свято останнього дзвоника

Дата 30.05.2011

Україно! Ми всі твої діти!
Тож прийми нас в обійми свої.
Наша мрія нам зіркою світить,
Кличуть вдаль нас дороги твої!


Свято останнього дзвоника – це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. ... Читати далі »

« 1 2 ... 53 54 55 56 »