Головна » Архів новин
Останні новини / Події

Знайомство з Катериною Білокур на День у...

Дата 04.10.2017

Життя і квіти Білокур та Музи Шевченка - разом з ними провели учителі Чернігівського обласного педагогічного ліцею професійне свято у неділю, 1 жовтня. Педагогічний, батьківський колективи ліцею та наші щирі друзі з Куликівщини відвідали Батьківщину славетної доньки українського народу Катерини Білокур. Оригінальні живописні роботи Народної Художниці експонуються в картинній галереї містечка Яготин, розташованого в 20 кілометрах від Богдан ... Читати далі »

Останні новини / Події

Відкриття виставки «Блокпост пам’яті»

Дата 04.10.2017

2 жовтня учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею взяли участь в урочистому відкритті виставки «Блокпост пам’яті» у рамках обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».

В урочистому відкритті взяли участь Наталія Романова, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, Інна Різуха, пред ... Читати далі »

Актуально / Офіційно

До уваги учнів 8-9 класів сільських шкіл...

Дата 03.10.2017

До уваги учнів 8-9 класів сільських шкіл області, їх вчителів та батьків!
Увага! Увага! Увага!
28.10.2017р.
розпочинаються заняття в ДНШ

З 19 січня 2013 року при Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді розпочала свою роботу

Дистанційна наукова школа.
... Читати далі »

Останні новини / Події

Дорогий друже! Все в твоїх руках!

Дата 01.10.2017

За умов старанності, цілеспрямованості, наполегливості, працелюбства в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї учні мають змогу розкрити всі таланти і обдарування своєї унікальної особистості, досягти значних висот у пізнанні і особистісному становленні. Учителі завжди поруч та готові допомогти у всіх світлих прагненнях своїх учнів, щиро порадіти успіхам і підтримати їх словом і дією. Ліцейна СТИПЕНДІЯ ВИЗНАНН ... Читати далі »

Останні новини / Події

Дивіться хто до нас прийшов

Дата 12.09.2017

Справжнє свято під назвою «Дивіться хто до нас прийшов» відбулося 9 вересня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї. Воно стало яскравою та довгоочікуваною подією початку навчального року. Адже першокурсники змогли презентувати свої наукові, спортивні, навчальні, творчі досягнення за допомогою виставок та екскурсій ними. А свої оригінальність, винахідливість, талант продемонстрували під час представлення «Будьмо знайомі». ... Читати далі »

Останні новини / Події

Україна починається з мене

Дата 02.09.2017

Учителі, учні, батьки Чернігівського обласного педагогічного ліцею переконані, що гідне життя в країні, її благополуччя, формування основних цінностей залежить від кожного з нас. Саме тому вирішили зібратися на традиційному зборі «Натхнення», який носив символічну назву «Україна починається з мене».

Тематика та наповненість трьох днів покликана познайомити учнів та вчителів із основними викликами ... Читати далі »

Останні новини / Події

EUROQUIZ - енергія Європи для нас!

Дата 01.09.2017

Навчальний рік для чотирьох учениць Чернігівського обласного педагогічного ліцею, учасниць Євроклубу "ЄвроЧОПЛ" (Шкут Наталії, Гудкової Світлани, Виниченко Тетяни, Вороніної Софії ) та координатора клубу Антоніни Федорченко розпочався 25 серпня із участі в Літній Академії Представництва ЄС в Україні. Три дні у мальовничому куточку під Києвом у Конгрес Готелі "Пуща" стали чудовою нагодою поговорити про можливості сучасної молоді, про збереж ... Читати далі »

Останні новини / Події

Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!

Дата 28.08.2017

Ліцей – заклад нового типу, позиціонує себе як Екошкола – гостинно зустрів учасників ІІІ Всеукраїнського дитячого екологічного форуму «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»

1-2 липня 2017 року в м. Чернігів за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ (ПМГ ПРООН/ГЕФ), Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдар ... Читати далі »

Останні новини / Події

Результати «Соняшника»

Дата 25.05.2017

Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник-2017» завершено. Оргкомітет привітав усіх учасників, щиро подякував усім, хто виявив зацікавлення «Соняшником».

Нагадаємо, що в переддень Шевченківських днів наш ліцей долучився до цікавої, пізнавальної українознавчої гри «Соняшник». У всеукраїнському турі взяли участь діти майже з усієї України, серед яких 13 учнів нашого ліцею (9 учнів 10-х класів та 4 – ... Читати далі »

Останні новини / Події

Травнівка Миру

Дата 23.05.2017

21 травня учні та педагоги Чернігівського обласного педагогічного ліцею провели в чудовому місці Куликівщини – на хуторі Уборки. Саме там цього року відбулася традиційна ліцейна Травнівка Миру згідно з планом заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в закладах освіти області.

Ліцейну родину гостинно зустрів колектив Жуківської загальноосвітньої школи І-І ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 ... 55 56 »
Copyright ЧОПЛ © 2018