Головна » Архів новин
Останні новини / Події

У героїзмі є великий сенс!

Дата 21.11.2017

21 листопада - непроста річниця для України. Це пам'ятна дата на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року – День Гідності та Свободи.Усі ці буремні події, починаючи з бою під Крутами 1918 року, пригадали учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею під час спільного проекту ліцеїстів І курсу біолого-хімічного профілю та ІІ курсу гуманітарного профілю «У героїзм ... Читати далі »

Останні новини / Події

Англійська без кордонів

Дата 18.11.2017

Коли людина вивчає іноземну мову, то вона починає розуміти, наскільки важливо мати зв'язок та спілкуватися з носієм мови, “native speaker”. Адже саме вони знають усі лайфхаки з вивчення англійської, а також можуть допомогти з історією, культурою, традицією іноземних країн.

Учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею мають такий досвід спілкування. До уроків англіської мови І курсу гуманітар ... Читати далі »

Останні новини / Події

Екскурсія до Державного архіву Чернігівс...

Дата 17.11.2017

6 жовтня учні І курсу гуманітарного профілю ЧОПЛ отримали незабутні враження і неймовірні емоції від чудової екскурсії до Державного архіву Чернігівської області. Причиною цьому було 100-річчя видання ІІІ універсалу. Поглиблення знань з історії України, насолода прекрасною атмосферою царства документів та свідчень – усе це назавжди залишиться в пам'яті ліцеїстів. Разом з куратором Наталією Василівною Сидоренко юні гуманітарії сл ... Читати далі »

Останні новини / Події

Тиждень української мови. Підсумки

Дата 14.11.2017

>З 6 до 10 листопада до Дня української писемності та мови в ліцеї відбувся Тиждень української мови. Кожен учень мав можливість продемонструвати свої таланти в різноманітних заходах, підготовлених не тільки учителями, а й самими ліцеїстами. Одні долучилися до створення листівок «Усе про рідну мову», які прикрашали ліцей упродовж усього Тижня. Інші взяли участь у поетичному вернісажі «Рідне слово», поділившись своєю творчістю. Хтось готував ... Читати далі »

Останні новини / Події

Промениста та барвиста рідна мова ліцеїс...

Дата 07.11.2017

До уваги шанувальників української мови!

У переддень Дня української писемності та мови запрошуємо всіх охочих взяти участь в онлайн вікторині «Промениста та барвиста рідна мова ліцеїста» та перевірити свої знання.

Для участі перейдіть за посиланням: ... Читати далі »

Останні новини / Події

ДНШ. Старт здійснено

Дата 07.11.2017

Старт здійснено. Відлік часу, затраченого на примноження нових знайомств, друзів, вражень, знань – розпочато. Так, 28 жовтня відбулося відкриття п’ятої наукової дистанційної школи для учнів області при ЧОПЛ. Учасниками першого дня занять стали понад 60 учнів з Городнянського, Чернігівського, Менського, Козелецького, Ріпкинського, Корюківського, Сновського, Коропського, Куликівського районів та міста Чернігова. Це справжні зірочки, які праг ... Читати далі »

Останні новини / Події

Дистанційна наукова школа запрошує

Дата 12.10.2017

28 жовтня 2017 року уже вп’яте відкриє свої двері для талановитих, здібних учнів восьмих та дев’ятих класів Чернігівської області дистанційна наукова школа при ЧОПЛ.

Детальніша інформація у розділі< ... Читати далі »

Останні новини / Події

Ми пам'ятаємо подвиг кожного Героя!

Дата 11.10.2017

7 жовтня учні І та ІІ курсу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді взяли участь в обласній патріотично-виховній програмі "Війна, якої немає". Учні-екскурсоводи познайомили всіх з експонатами виставки «Блокпост пам’яті», а також усі разом переглянули фільм про оборону Донецького аеропорту. По закінченню заходу учні та педагоги хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв у зоні АТО. Зі щирою под ... Читати далі »

Останні новини / Події

День Відкритих Дверей на хімічному факул...

Дата 10.10.2017

28 жовтня та 16 грудня 2017 року з 12:00 на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде проходити "День Відкритих Дверей".

Останні новини / Події

Ірина Миколаївна, вітаємо!

Дата 05.10.2017

Уся ліцейна родина вітає Курмакову Ірину Миколаївну, учителя хімії Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, яка стала лауреатом обласної щорічної Премії імені Софії Русової за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та сумлінну працю у галузі освіти, особливі успіхи у справі навчання і виховання молоді Ч ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 55 56 »
Copyright ЧОПЛ © 2018