Головна » 2013 » Грудень » 4 » 5 грудня - Міжнародний день волонтера
16:00
5 грудня - Міжнародний день волонтера

5 грудня відбудеться святкування Міжнародного дня волонтерів. У перекладі з французької – це людина-доброволець, яка присвячує свій талант, сили і час для служіння людям, які цього потребують. Кожного року волонтери в усьому світі відзначають цю подію по-різному: проводять мітинги, паради, екологічні та інформаційні кампанії, реалізують громадські волонтерські проекти, надають безкоштовну медичну допомогу, тощо. Головною метою цього дня є визнання зусиль волонтерів та підвищення обізнаності громадськості про внесок волонтерів у розвиток суспільства.

Разом з усім світом цей день відзначає і волонтерський колектив нашого ліцею, на чолі з Гусак Регіною Вікторівною.

Хоча існує він усього три місяці, проте спільними зусиллями всіх його членів вдалося зробити багато цікавих та корисних справ. Волонтери ліцею активно співпрацюють з учасниками БФ “Поліський оберіг”, одним з головних напрямків діяльності якого є збір коштів для тих, хто потребує допомоги. Ця організація охоче приймає до себе новачків, заохочуючи до співпраці все більше і більше людей. На кожному кроці ліцеїсти відчувають підтримку з боку досвідчених волонтерів і готуються разом з ними до нових справ.

Їм пощастило взяти участь у двох масштабних проектах – “Від щирого серця” та “Обереги дитинства”. Хоча більшість із ліцеїстів – новачки у волонтерській справі, але з кожним днем вони стають більш досвідченими на нивах благодійництва.

Волонтери мали змогу відвідати святкування 15-річчя клубу “Соняшник” в Количівці.

Учні количівської школи тепло зустріли гостей, провели екскурсію кімнатою-музеєм українського ужиткового мистецтва, а також галереєю картин чернігівського художника. Ліцеїсти переглянули концерт до ювілею, а також поспілкувалися з учителями та вихованцями школи. Від прийому в усіх залишилося приємне враження.

До всесвітнього дня сліпих та слабозрячих було проведено флешмоб, який ставив на меті привернути увагу до перешкод, з якими стикаються кожного дня незрячі та слабозорі люди на вулицях міста.

До флешмобу приєдналися волонтери Чернігівського обласного педагогічного ліцею, методисти відділу інклюзивного навчання Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, представники бізнес-структур, що заходяться поряд з площею та інші небайдужі громадяни міста Чернігова.

Крім цього, юні громадяни приймають активну участь як екскурсоводи в рамках фестивалю документального кіно. Ліцеїсти змогли переглянути низку фільмів та активно обговорювали гострі соціальні проблеми.

Але вони не збираються зупинятися на досягненому. У даний час волонтери проводять опитування та голосування серед ліцеїстів, громадські акції, залучаючи до волонтерства нових осіб.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 836 | Додав: tkachenko | Теги: Міжнародний день, акція, волонтер | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar