Головна » 2014 » Квітень » 8 » 5 Всеукраїнський форум Microsoft «Вчитель-новатор»
13:07
5 Всеукраїнський форум Microsoft «Вчитель-новатор»

Компанія «Майкрософт Україна» щорічно організовує Форум "Вчитель-новатор" за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. Цього року партнером заходу є громадська спілка "Освіторія".

Цей захід збирає працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів.

Метою заходу є ознайомлення з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення рівня середньої освіти в Україні.

V Всеукраїнський Форум "Вчитель - новатор" — це одноденний освітній захід, покликаний повідомити широкій аудиторії представників освіти про можливості технологій та надати практичні навички, які допоможуть полегшити викладацьку діяльність і зробити її ефективнішою. Цього року наш освітній заклад на Форумі представляла вчитель англійської мови Наталія Черевко. Це вже другий подібний захід, організований компанією Майкрософт, який допомагає вчителям ознайомитися з новинками і ставати ближче до своїх учнів.

Висловлюємо подяку організаторам та сподіваємося на нові зустрічі.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 711 | Додав: tkachenko | Теги: інновації, технології, Microsoft, форум | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar