Головна » 2015 » Жовтень » 17 » 15 жовтня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулися звітно-виборчі збори ліцею
22:58
15 жовтня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулися звітно-виборчі збори ліцею

На сучасному етапі розвитку суспільства прогрес людства визначається соціальною активністю особистості. Будувати нову Україну може людина, яка має досвід активної громадської поведінки, досвід з прояву соціальної ініціативи, здатна вирішувати ключові проблеми суспільства.

Чернігівський обласний педагогічний ліцей дає можливість кожному учаснику навчально-виховного процесу брати участь в самоуправлінні, завдяки реалізації проекту «Ліцей – територія прав людини».

Тож, ці звітно-виборчі збори були покликані провести звіт парламенту ліцею, який працював у 2014-2015 навчальному році, а також обрати новий склад учнівського самоуправління на поточний навчальний рік.

Як зазначила заступник голови Виборчої комісії Карина Оробей, виборча кампанія 2015-2016 навчального року носила демократичний характер. Основний її тур проводився з 5 по 12 жовтня. Це період реєстрації кандидатів, вибір довірених осіб, представлення своїх програм до виборчої комісії та активна агітаційна робота.

Усього в цей період до виборчої комісії подали заяви 15 кандидатів. Із них п’ять кандидатів – члени парламенту 2014-2015 навчального року. Порушень у виборчому процесі виборчою комісією зареєстровано не було.

Звітуючись, члени парламенту ліцею діяльність парламенту ліцею вказали на основні вектори своєї роботи у минулому навчальному році. Серед таких була реалізація патріотичних завдань та цілей. Так, у виховну систему ліцею був впроваджений проект «Ми –патріоти», який полягав у роботі волонтерського центру ліцею. Були організовані та проведені акції «Намалюй листа солдату», «Напиши слова підтримки», «Подаруй тепло бійцям АТО». Спільно зі студією відео квадрат були відзняті та передані до зони АТО відеоролики-звернення ліцеїстів. Варто відмітити флешмоби, які були проведені у минулому навчальному році. Це і «Патріоти України» (до Дня вишиванки), «Україна єдина» (до Дня гідності і свободи). Щоп’ятниці члени парламенту та інформаційного центру «ШТРИХ» готують рубрику радіо новин «Про війну, патріотизм і українців».

Також варто відмітити роботу навчального сектору з допомоги другокурсників з базових дисциплін під час самопідготовки (клуб «Академія мудрості»). Особливою популярністю користувалися консультації з математики, хімії, англійської мови.

Стосовно представницької палати парламенту ліцею, основна її робота була направлена на реалізація проекту «Ліцей – територія прав людини», так як Захист прав людини – пріоритет Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. У цьому напрямку відбулися Акції до Міжнародного дня толерантності «У світі толерантних мрій», Випуск інформаційної блискавки до Міжнародного дня дітей, Виставка тематичних газет, плакатів до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні, акції до Міжнародного дня прав людини.

За підсумками звіту робота парламенту була визнана задовільною.

Цікавими були програми кандидатів до парламенту ліцею поточного навчального року. Частина з пунктів на стадії реалізації уже з другого дня після виборів. Це акції «Збираємо корки для протезів воїнам АТО» та «Селфі з учителем».

Раді відмітити, що до органу учнівського самоуправління цього року пройшли такі ліцеїсти:

1. Сметана Анастасія
2. Ювко Дар’я
3. Гець Вікторія
4. Колодюк Марія
5. Бодак Вікторія
6. Картель Максим
7. Пустовойт Даша
8. Овчарик Яна
9. Жога Тетяна
10. Ганнущенко Микола
11. Кресс Артем

На першому засіданні новообраного парламенту таємним голосуванням були обрані керівні органи. Головою стала Сметана Анастасія,а її заступником – Картель Максим.

Ми бажаємо новій владі ліцею тільки обдуманих рішень і виважених кроків до вдосконалення ліцейного життя.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 501 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar