Головна » Файли » Виховна робота » Самоуправління

Парламент ліцею
21.02.2012, 14:03
Парламент ліцею - орган самоврядування Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді


УЧНІВСЬКЕ САМОУПРАВЛІННЯ

Учнівське самоуправління – добровільне об’єднання учнівства, мета якого сформувати в ліцеїстах і ліцеїстках почуття господарів ліцею, класу; вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності, демократизму.

Метою об’єднання є розвиток соціальної та організаторської активності учнівської молоді шляхом залучення до дієвої участі в демократичному управлінні навчальним закладом.

Початковий ступінь учнівського самоуправління ліцею здійснюється на рівні класу, вищий - на рівні навчального закладу.

Найвищим органом самоуправління ліцею є Загальноліцейна конференція, до складу якої входять представники учнівського, батьківського та педагогічного самоуправління, де затверджується Положення про самоуправління ліцею, визначається його структура і термін повноважень, заслуховується звіт. Загальні збори (конференція) проводяться не рідше одного разу на рік.

Орган учнівського самоуправління обирається терміном на один рік шляхом голосування на звітно-виборчих зборах ліцею.

Голова парламенту ліцею обирається терміном на один рік шляхом голосування на звітно-виборчих зборах ліцею.

Двопалатність парламенту – основного органу учнівського самоуправління, обумовлює розмежування двох протилежних за значенням функцій – самоврядування, як допомога в управлінні ліцеєм та самоорганізацію, як орган організації освітнього процесу ліцею.Категорія: Самоуправління | Додав: tkachenko | Теги: статут учнівського самоуправління, парламент, самоуправління, учнівське самоуправління, самоврядування, Статут
Переглядів: 943 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 ololo • 14:10, 21.02.2012
biggrin
avatar